Kalendarz

1618332045
Sentouin, Hakenshimasu! 03: "Jak poprawnie zdobyć wieżę" 00 dni 00:00:00 18.04.2021
Sentouin, Hakenshimasu! 02: "Zrównaj rywali biznesowych..." 00 dni 00:00:00 11.04.2021
Opening 01: "No.6" by Miku Itou 00 dni 00:00:00 11.04.2021
Ending 01: "Home Sweet Home" by Miyu Tomita, Sayaka Kikuchi 00 dni 00:00:00 11.04.2021
Sentouin, Hakenshimasu! 01: "Szpiedzy zostaną wysłani" 00 dni 00:00:00 04.04.2021

Wiadomości dotyczące anime Sentouin, Hakenshimasu!

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 03: „Jak poprawnie zdobyć wieżę”.

Już w najbliższą niedzielę, 18 kwietnia o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Jak poprawnie zdobyć wieżę”. „Oddział agenta bojowego numer sześć, popularnej Szóstki, rekrutuje dwie nowe dziewczyny, władającą klątwami Grimm oraz sztuczną, żarłoczną chimerę, Rose, by następnie, w poszerzonym składzie, wyeliminować kluczowy dla armii króla demonów oddział zaopatrzeniowy. Następnie wskrzeszają arcykapłankę Zenarisa i ruszają w dalszą podróż...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.04.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 02: „Zrównaj rywali biznesowych z ziemią”.

Już w najbliższą niedzielę, 11 kwietnia o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Zrównaj rywali biznesowych z ziemią”. „Agent bojowy numer sześć oraz jego supporterka, nowocześnie nieprzydatny android-piękność, teleportują się na planetę, gdzie Królestwo Grace toczy wojnę z krajem Króla Demonów i potrzebuje rycerzy do walki. Dzięki naprawie artefaktu przywołującego deszcz oraz wkopaniu kapitana gwardii królewskiej, dwoje szpiegów otrzymuje swój własny oddział i rusza na podbój planety. Jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.04.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 01: „Szpiedzy zostaną wysłani”.

Już w najbliższą niedzielę, 4 kwietnia o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 01. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Szpiedzy zostaną wysłani”. „Najwyżsi przywódcy Kisaragi, mającej na wyciągnięcie ręki dominację nad światem podziemnej grupy przestępczej, która przekształciła się w megakorporację, postanawiają spróbować swoich sił w podboju Kosmosu. W związku z tym rzutem kostką wyznaczają swojego najlepszego bojownika, agenta numer sześć, do zbadania obcej planety. Pierwszą rzeczą, jaką robi na miejscu, jest zmiana inkantacji aktywującej legendarny artefakt na najbardziej żenującą, jaką jest sobie w stanie wyobrazić. Jednak grzeszki, draństwa i podłości to dla agentów Kisaragi chleb powszedni, toteż Szóstka, by uzyskać awans, będzie musiał o wiele bardziej się napracować. Na początek będzie miał za zadanie rozprawić się z inną grupą złoczyńców na badanej planecie mianującą się Armią Króla Demonów. Wszak ten świat nie potrzebuje dwóch złych organizacji!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.04.2021

[anime] Anime Sentouin, Hakenshimasu.

Sentouin, Hakenshimasu (bojownicy zostaną wysłani) to anime z gatunku akcja, komedia, fantasy, isekai studia J.C. Staff (m.in. Danmachi) oparte na powieści light novel autorstwa Natsume Akatsukiego o tym samym tytule. Najwyżsi przywódcy Kisaragi, mającej na wyciągnięcie ręki dominację nad światem podziemnej grupy przestępczej, która przekształciła się w megakorporację, postanawiają spróbować swoich sił w podboju Kosmosu. W związku z tym rzutem kostką wyznaczają swojego najlepszego bojownika, agenta numer sześć, do zbadania obcej planety. Pierwszą rzeczą, jaką robi na miejscu, jest zmiana inkantacji aktywującej legendarny artefakt na najbardziej żenującą, jaką jest sobie w stanie wyobrazić. Jednak grzeszki, draństwa i podłości to dla agentów Kisaragi chleb powszedni, toteż Szóstka, by uzyskać awans, będzie musiał o wiele bardziej się napracować. Na początek będzie miał za zadanie rozprawić się z inną grupą złoczyńców na badanej planecie mianującą się Armią Króla Demonów. Wszak ten świat nie potrzebuje dwóch złych organizacji!Na tę chwilą liczba odcinków pierwszej serii nie jest znana, ale niemal na pewno będzie to jednosezonówka, czyli należy spodziewać się 12-13 epizodów. Premierę przewidziano na 4 kwietnia, czyli anime będzie ukazywać się w niedziele. Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia. Nie zapomnijcie wesprzeć projektu darowizną, bym mógł nadal wydawać dla Was regularnie kilka serii anime (wsparcie).

Dodano: 01.04.2021
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Fumetsu no Anata e, Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou, Infinite Dendrogram, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Plunderer, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, Shinchou no Yuusha, Somali to Mori no Kamisama, Sword Art Online, Tate no Yuusha, Tensei Shitara Slime Datta Ken.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.