wbijam.pl Wsparcie Kontakt

 

Kalendarz

1656407911
Sentouin, Hakenshimasu! 12: "Silny partner i sprytna partnerka" 00 dni 00:00:00 20.06.2021
Sentouin, Hakenshimasu! 11: "Jak doprowadzić przywódczynię..." 00 dni 00:00:00 13.06.2021
Sentouin, Hakenshimasu! 10: "Przywódczynie Kisaragi wystąpią..." 00 dni 00:00:00 06.06.2021


Wiadomości dotyczące anime Sentouin, Hakenshimasu!

[anime] Zakończenie serii i przyszłość.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem dwunastym, końca dobiegła pierwsza seria opartego na powieści light novel autorstwa Natsume Akatsukiego anime Sentouin, Hakenshimasu. Jako że materiał źródłowy wciąż jest tworzony (aktualnie w sprzedaży sześć tomów), w przyszłości możliwe jest wydanie kontynuacji serii telewizyjnej. Gdy tylko będzie coś wiadomo, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. By oczekiwanie się nie dłużyło, w nadchodzącym sezonie będę dla Was wydawał kolejne serie (wszystkie tytuły znajdziecie na dole menu po prawej).Na koniec chciałbym Wam serdecznie podziękować za oglądanie serii z moimi napisami, a także zachęcić wszystkich, którzy doceniają moja pracę do wsparcia (przejdź), bym mógł nadal regularnie wydawać dla Was kilka serii anime na sezon. Wielkie dzięki i do napisania!

Dodano: 20.06.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 12: „Silny partner i sprytna partnerka”.

Już w najbliższą niedzielę, 20 czerwca o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Silny partner i sprytna partnerka”. „Szóstka jak zawsze wpada na najbardziej nikczemny plan, za który wstydzą się go nawet członkinie jego oddziału. I choć do pewnego momentu wszystko układa się po myśli zbereźnego agenta Korporacji Kisaragi, ostatecznie chimera bojowa wroga, Russell, przejmuje megabroń prastarej cywilizacji i rusza zniszczyć Wydmowego Króla oraz ludzkość. Czy sympatyczna gromadka zdoła go powstrzymać?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.06.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 11: „Jak doprowadzić przywódczynię...”.

Już w najbliższą niedzielę, 13 czerwca o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Jak doprowadzić przywódczynię zła do łez”. „Znając naturę agenta numer sześć, Alice blokuje mu możliwość wydawania punktów zła na kreskę. Podczas gdy na Ziemi Astaroth, Belial, Lilith i pozostali agenci stawiają czoła kolejnemu atakowi bohaterów, Królestwo Grace ma zostać zaatakowane przez połączone siły Toris oraz Armii Króla Demonów, w wyniku czego Szóstka i jego partnerka, Alice, zostają wysłani do prastarych ruin, w których mają odszukać i przejąć tajemniczą broń. Jednak narzędzia zniszczenia poszukują także dwaj oficerowie demonów, Heine oraz Russell...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.06.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 10: „Przywódczynie Kisaragi wystąpią na żywo”.

Już w najbliższą niedzielę, 6 czerwca o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Przywódczynie Kisaragi wystąpią na żywo”. „Agent numer sześć, który zawalił już dwie misje, teraz dostaje trzecią szansę. Królestwo Grace ma zostać zaatakowane przez połączone siły Toris oraz Armii Króla Demonów. Szóstka i jego partnerka, Alice, zostają wysłani do prastarych ruin, w których mają odszukać i przejąć tajemniczą broń. Jednak narzędzia zniszczenia poszukują także dwaj oficerowie demonów, Heine oraz Russell...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.05.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 09: „Samica mięsożernej chimery”.

Już w najbliższą niedzielę, 30 maja o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Samica mięsożernej chimery”. „Księżniczka Królestwa Grace, Cristoseles Tillis, wzbrania się rękami i nogami przed użyciem artefaktu sprowadzającego deszcz. W rezultacie nie jest w stanie rozwiązać problemu suszy w swoim kraju i musi ponownie liczyć na (nie)zawodnego agenta bojowego numer sześć oraz jego partnerkę, Alice. Wysyła ich najpierw do Królestwa Toris po kamienie wody, jednak gdy stamtąd przywożą, o zgrozo, deklarację wojny, kieruje ich na pustynię Tezan, gdzie swoje terytorium ma Król Wydm...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.05.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 08: „Spiskujący, zepsuty rycerz”.

Już w najbliższą niedzielę, 23 maja o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Spiskujący, zepsuty rycerz”. „Agent bojowy numer sześć oraz jego partnerka, android Alice, po otrzymaniu wsparcia w postaci Człowieka Tygrysa, kontynuują swoją inwazję na obcą planetę. W związku z tym, że Królestwu Grace grozi niedobór zasobów wodnych, księżniczka podejmuje niełatwą decyzję. Jaką misję tym razem otrzyma oddział Szóstki?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.05.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 07: „Naciągaczka szukająca męża”.

Już w najbliższą niedzielę, 16 maja o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Naciągaczka szukająca męża”. „Choć Szóstce i jego partnerce, Alice, udaje się tymczasowo zażegnać niebezpieczeństwo i zawrzeć z Armią Króla Demonów jednomiesięczne zawieszenie broni, w związku z ujemnym licznikiem punktów zła, agenci nie mogą wrócić na Ziemię. Tymczasem najwyższe przywódczynie Korporacji Kisaragi otrzymują od złotowłosej anroidki raport, a razem z nim pomysł dotyczący delegowania agentów bojowych...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.05.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 06: „Bojownicy zostaną wysłani”.

Już w najbliższą niedzielę, 9 maja o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Bojownicy zostaną wysłani”. „Gdy pozbawieni alternatywy Szóstka oraz Alice postanawiają dać w długą, nie oglądając się za siebie, do ich pokoju wchodzi księżniczka Królestwa Grace, Tillis, i prosi agentów, by ci zostali świadkami bohaterstwa jej narodu i na jego przykładzie mogli ostrzec inne kraje przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Do murów miasta zamkowego zbliżają się siły zła, Armia Króla Demonów, na czele której stoi pozbawiona czci i żądna zemsty Heine, a także kolejny z Elitarnej Czwórki, Gadalkand...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.05.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 05: „By zostać bohaterem”.

Już w najbliższą niedzielę, 2 maja o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „By zostać bohaterem”. „By umożliwić drużynie bohatera dostanie się do zamku Króla Demonów, Szóstka i jego wianuszek dziewcząt odpierają siły zła pod dowództwem Płomiennej Heine! Jednak nie tylko wrogowie czyhają na życie przybysza z innej planety. Jeden z oficerów próbuje nakłonić Snow, by znalazła dowody na to, że celem tajemniczej pary jest szpiegowanie. I gdy była pani rycerz postanawia już, że zostanie w drużynie agenta bojowego oraz Alice, przez drzwi słyszy, jak owa para rozmawia o swojej misji...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.04.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 04: „Jak pokonać przywódcę zła”.

Już w najbliższą niedzielę, 25 kwietnia o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Jak pokonać przywódcę zła”. „Po tym, jak w walce na szczycie Wieży Duster ranny zostaje książę Królestwa Grace, do dzieła rusza agent bojowy numer sześć i jego świata, którzy wspólnymi siłami i podstępnymi, brudnymi metodami dobijają targu z wrogiem, zdobywając tym samym skarb niezbędny do pokonania Króla Demonów. Jednak wojna jeszcze się nie skończyła, na drodze Szóstki ponownie staną oficerowie demonicznej armii...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.04.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 03: „Jak poprawnie zdobyć wieżę”.

Już w najbliższą niedzielę, 18 kwietnia o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Jak poprawnie zdobyć wieżę”. „Oddział agenta bojowego numer sześć, popularnej Szóstki, rekrutuje dwie nowe dziewczyny, władającą klątwami Grimm oraz sztuczną, żarłoczną chimerę, Rose, by następnie, w poszerzonym składzie, wyeliminować kluczowy dla armii króla demonów oddział zaopatrzeniowy. Następnie wskrzeszają arcykapłankę Zenarisa i ruszają w dalszą podróż...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.04.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 02: „Zrównaj rywali biznesowych z ziemią”.

Już w najbliższą niedzielę, 11 kwietnia o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Zrównaj rywali biznesowych z ziemią”. „Agent bojowy numer sześć oraz jego supporterka, nowocześnie nieprzydatny android-piękność, teleportują się na planetę, gdzie Królestwo Grace toczy wojnę z krajem Króla Demonów i potrzebuje rycerzy do walki. Dzięki naprawie artefaktu przywołującego deszcz oraz wkopaniu kapitana gwardii królewskiej, dwoje szpiegów otrzymuje swój własny oddział i rusza na podbój planety. Jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.04.2021

[anime] Sentouin, Hakenshimasu! 01: „Szpiedzy zostaną wysłani”.

Już w najbliższą niedzielę, 4 kwietnia o godzinie 21:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 01. odcinek pierwszej serii anime Sentouin, Hakenshimasu! zatytułowany „Szpiedzy zostaną wysłani”. „Najwyżsi przywódcy Kisaragi, mającej na wyciągnięcie ręki dominację nad światem podziemnej grupy przestępczej, która przekształciła się w megakorporację, postanawiają spróbować swoich sił w podboju Kosmosu. W związku z tym rzutem kostką wyznaczają swojego najlepszego bojownika, agenta numer sześć, do zbadania obcej planety. Pierwszą rzeczą, jaką robi na miejscu, jest zmiana inkantacji aktywującej legendarny artefakt na najbardziej żenującą, jaką jest sobie w stanie wyobrazić. Jednak grzeszki, draństwa i podłości to dla agentów Kisaragi chleb powszedni, toteż Szóstka, by uzyskać awans, będzie musiał o wiele bardziej się napracować. Na początek będzie miał za zadanie rozprawić się z inną grupą złoczyńców na badanej planecie mianującą się Armią Króla Demonów. Wszak ten świat nie potrzebuje dwóch złych organizacji!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.04.2021

[anime] Anime Sentouin, Hakenshimasu.

Sentouin, Hakenshimasu (bojownicy zostaną wysłani) to anime z gatunku akcja, komedia, fantasy, isekai studia J.C. Staff (m.in. Danmachi) oparte na powieści light novel autorstwa Natsume Akatsukiego o tym samym tytule. Najwyżsi przywódcy Kisaragi, mającej na wyciągnięcie ręki dominację nad światem podziemnej grupy przestępczej, która przekształciła się w megakorporację, postanawiają spróbować swoich sił w podboju Kosmosu. W związku z tym rzutem kostką wyznaczają swojego najlepszego bojownika, agenta numer sześć, do zbadania obcej planety. Pierwszą rzeczą, jaką robi na miejscu, jest zmiana inkantacji aktywującej legendarny artefakt na najbardziej żenującą, jaką jest sobie w stanie wyobrazić. Jednak grzeszki, draństwa i podłości to dla agentów Kisaragi chleb powszedni, toteż Szóstka, by uzyskać awans, będzie musiał o wiele bardziej się napracować. Na początek będzie miał za zadanie rozprawić się z inną grupą złoczyńców na badanej planecie mianującą się Armią Króla Demonów. Wszak ten świat nie potrzebuje dwóch złych organizacji!Na tę chwilą liczba odcinków pierwszej serii nie jest znana, ale niemal na pewno będzie to jednosezonówka, czyli należy spodziewać się 12-13 epizodów. Premierę przewidziano na 4 kwietnia, czyli anime będzie ukazywać się w niedziele. Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia. Nie zapomnijcie wesprzeć projektu darowizną, bym mógł nadal wydawać dla Was regularnie kilka serii anime (wsparcie).

Dodano: 01.04.2021
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (isekai): Accel World, Arifureta, Danmachi, Full Dive, Genjitsu Shugi Yuusha, Goblin Slayer, Hachinan, Infinite Dendrogram, Kenja no Mago, Kimisen, Log Horizon, Made in Abyss, Mushoku Tensei, No game no life, Overlord, Re:Zero kara Hajimeru Isekai, Sentouin, Hakenshimasu!, Shinchou Yuusha, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Nariagari, Tensei Shitara Slime Datta Ken.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.